KONTAKTY

Tatiana Tekulová - hlinohranie
Športová 728
90061 Gajary
tel: 0903704568
napíšte nám

O mne
Keramika úžitková, umelecká, dekoratívna...

 

 

hlinohranie - tatiana tekulová

Vitajte na mojej stránke Hlinohranie a tiež na mojom eshope s keramikou, nie len úžitkovou.

Volám sa Tatiana Tekulová a výroba keramiky bola pre mňa vždy okrem zamestnania i záľubou, ktorá  časom dozrela do srdcovej záležitosti. Približne pred 10. rokmi som k tomu svojmu, pridala aj tvorenie s deťmi. Poriadam keramické krúžky v súkromnej základnej škole so škôlkou Márie Montessori, detských centrách v Bratislave a Malackách.

V lete sa s deťmi stretávame v našom letnom dennom tábore pri hline a po novom aj pri rôznych zaujímavých moderných, ale hlavne starých tradičných Slovenských remeslách.

Už dávnejšie som kdesi čítala, že umelci by mali ukazovať ľuďom, aký je život krásny. Inak by sa vraj mohlo stať, že by časom o tom začali pochybovať. Moje želanie je toto posolstvo vkladať do svojich prác vyrobených modelovaním aj točením na kruhu a vytvárať tak okolo nás prívetivé prostredie. V tomto duchu chcem plávať a odovzdávať všetko naučené, vyskúmané, pokusmi a omylmi vyskúšané, svojim malým a hravým zverencom...

 

Malá ochutnávka točenia hrnčeka na kruhu: https://www.youtube.com/watch?v=VdHq05kVFUw

 

Rada vám zodpoviem na vaše otázky a budem vďačná za každú pripomienku, názor, pochvalu, aj kritiku.

 

Tatiana

 

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Podmienky ochrany osobných údajov
Zákonným dôvodom spracovanie Vašich osobných údajov je Váš súhlas dávaný týmto správcovi v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov a o zrušení smernice 95/46/ES. Účelom spracovania Vašich osobných údajov je zasielanie daňových dokladov za prenájom systému, obchodných oznámení a činenia iných marketingových aktivít správcom voči Vašej osobe.

Opíšte text z obrázku: *
captcha Nový obrázok

Upozornenie. Správca webu si vyhradzuje právo zmazať vulgárne alebo také príspevky, ktoré by poškodzovali záujmy správcu webu.

OThkMDExYT